#
sk  en  de  | Kontakt
 

BIO ACTIVE

Energia prírody spojená so silou vysokej technológie v laboratóriách Alissa Beauté, tak vytvára systém výrobkov vysoko účinných a bezpečných s výnimočnou kvalitou.
Alissa Beauté umožňuje individuálny prístup  a vypracovanie ošetrenia na mieru pre každého klienta. Aktívne látky sa získavajú z prírodných zdrojov ako sú rastlinné extrakty, extrakty z ovocia, kvetov a aktívne látky z mora a sú spracované podľa najnovších vedeckých výskumov. Vysoká kvalita výrobkov garantuje okamžité a dlhotrvajúce účinky kozmetického ošetrenia, ktorá poteší a uspokojí i veľmi náročné klientky.

 

BIO ACTIVE  sa zameriava na všetky vekové kategórie a rôzne typy pleti.

Kolekcia aktívnych sér Bio Active obsahuje 18 rôznych druhov gélových a olejových sér, ktoré je možné ľahko navzájom kombinovať. Sú vhodné pod masáž, pod masky alebo pod krém. Sú jónizovateľné, preto ich používame i v kombinácii s kozmetickými prístrojmi.

Olejové séra – Vitamín A, Vitamín C, Vitamín E, Multivitamín, Koenzym Q10, Retinol, Baobab,    Multimineral, Synergia, Depurante, Chlorofyl,Grape Vine, Sensitive Synergie

Vodové a gélové séra – Pantenol, Zinok, Kolagén, Elastín, Urea, Kyselina Hyaluronová

Vitamín  A

Jeden z najdôležitejších vitamínov, ktorý napomáha k regenerácii pleti, pôsobí proti tvorbe vrások, má silné hydratačné účinky a udržuje pleť opálenú. Zároveň redukuje produkciu mazu.
 

Vitamín  C

Dôležitý vitamín v boji proti tvorbe vrások tým, že podporuje tvorbu kolagénu v pleti a má silné antioxidačné účinky. Doporučuje sa prevažne na pleť po opaľovaní, kde napomáha obnoviť kolagén. V jarnom období vráti pleti zdravý tón. Nutný pre fajčiarsku pleť.
 

Vitamín  E

Známi pod názvom ´´vitamín mladosti´´. Pôsobí proti voľným radikálom, má stimulačné a regeneračné účinky a tým veľmi spomaľuje prirodzený proces starnutia pleti.
 

Multivitamín

Synergia vitamínov A, C a E. Má silné antioxidačné účinky, napomáha regenerácii a hydratácii. Celkovo zlepšuje kvalitu pleti a napomáha k omladeniu.
 

Retinol

Je súčasťou každej živej bunky. Postupom veku sa jeho množstvo v pleti znižuje. Má extra silné antioxidačné účinky a v kombinácii s vitamínom A alebo E pôsobí proti starnutiu pleti. Pri pravidelnom používaní zostane pleť jemná, hebká a dobre hydratovaná.
 

Koenzym Q10

Veľmi účinná látka na omladenie pleti. Zmierňuje vrásky, napomáha regenerácii buniek a podporuje hojenie. Doporučuje sa tiež na aknóznu pleť a pri nadmernej pigmentácii.
 

Panthenol

Veľmi obľúbený vitamín na pleť. Napomáha tvorbe nových buniek, regeneruje pleť, má silné hydratačné a ukľudňujúce účinky. Doporučuje sa na podráždenú, suchú a stárnucu pleť.
 

Multimineral

Synergia minerálov zinku, horčíku, mangánu, medi a železa. Vyrovnáva hodnoty minerálov v pleti, pôsobí proti tvorbe vrások, má hojivé a protizápalové účinky. Celkovo pleť okysličuje, regeneruje a hydratuje.
 

Zinok

Minerál s jedinečnými protizápalovými a hojivými účinkami. Doporučuje sa prevažne na pleť zapálenú, aknóznu a problematickú. Posiluje štruktúru pleti a má antioxidačné účinky.
# # # #
LieÄŤebnĂ˝ dom LYSEC, KĂşpele Bojnice, 972 01 Bojnice
tel.: 0904 544 808, 0918 797 088,   studio@harmoniastudio.sk  www.harmoniastudio.sk
(c) 2008
CREATED AND DESIGNED BY EXIM Services, s.r.o.