#
sk  en  de  | Kontakt
 

:: TERAPIA FARBOU CHROMOTERAPIA

Liečenie pomocou farieb využívali už starí Egypťania, Indovia a Číňania. Vďaka cialenému používaniu farieb behom kozmetického ošetrenia podporujeme vlastné ozdravujúce procesy človeka.

Farby vybrané na dosiahnutie tohto účelu sú :

Infračervená:

  oteplujúca a relaxačná schopnosť  (voľným okom nepozorovatelná) - je dôležitou silnou energiou podporujúcou liečenie; pozitívne pôsobí na tvorbu zásoby bielych krviniek; zvyšuje rast buniek, zlučovanie DNA a proteínov v bunkách, čím pôsobí pozitívne pri hojení akné, ničí zápaly v pleti, pozitívne zlepšuje stav ekzémov a dermatitíd. Podporuje krvný obeh, čím pôsobí proti tvorbe vrások, silne okysličuje pokožku a regeneruje ju.

Zároveň podporuje terapiu pri detoxikácii, lebo odstraňuje z pleti toxické látky a bojuje proti kornateniu ciev a chorobách tepien. Stimuluje metabolizmus, podporuje odstraňovanie niektorých nebezpečných toxínov, ktoré sa zhromažďujú v bunkách (ako napr. karcinogénne jedy ťažkých kovov), zlepšuje stav lymfy, odstraňuje problémy s opuchmi očí.

Červená:

  aktivuje, vitalizuje, dynamizuje, zintenzívňuje a posilňuje zmysly, pre svoje vlastnosti dobre a hlboko preniknúť do pokožky, pôsobí povzbudivo na pľúca, srdce a cievy, zlepšuje prúdenie krvi, podporuje tvorbu červených krviniek a priaznivo pôsobí na hojenie čerstvých rán

Oranžová:

  buduje, zohrieva, uvoľňuje kŕčovité procesy,  má stimulačný efekt a je energetickým distribútorom, povzbudzuje,  ovplyvňuje funkcie krvného obehu  a lymfatického systému. Oživuje a robí človeka veselším, často sa používa proti depresiám, alergiách a úzkostných stavoch.

Zelená:

   schopnosť znovu uviesť do rovnováhy a schopnosť revitalizačnú, stabilizuje a ukľudňuje, podporuje regeneráciu nervového systému, pozitívne pôsobí pri problémoch látkovej výmeny, aktivuje tvorbu nových tkanív a svalov, posiluje kožu, má silný omladzujúci účinok na kožu a používa sa na regeneráciu nečistej pleti so sklonom ku zápalom ( akné).  

 

# # # #
LieÄŤebnĂ˝ dom LYSEC, KĂşpele Bojnice, 972 01 Bojnice
tel.: 0904 544 808, 0918 797 088,   studio@harmoniastudio.sk  www.harmoniastudio.sk
(c) 2008
CREATED AND DESIGNED BY EXIM Services, s.r.o.